hoofdsponsorenDe hoofdsponsors van de Landbouwshow Opmeer zijn:

Bent u sponsor of wilt u dat worden? Lees dan onze pagina Informatie voor sponsoren.

Al onze + €300 sponsoren

Wij danken al onze sponsoren voor hun steun aan Landbouwshow Opmeer.

Provincie Noord Holland Greenport NHN www.noord-holland.nl
Rabobank West-Friesland www.rabobank.nl
Gemeente Opmeer www.opmeer.nl
Inbev Nederland N.V. www.ab-inbev.com
Klaver Agrarisch Vastgoed www.klaveragrarischvastgoed.nl
FrieslandCampina www.campina.com
Bliksems-Reclame www.bliksems-reclame.nl
De Heus Voeders BV www.deheusbrokkingkoudijs.nl
CRV www.cr-delta.nl
Klaver Makelaardij Wonen www.klavermakelaardij.nl
WEA Accountants & Adviseurs www.wea-nh.nl
Koenis Veevoeders BV www.koenisbv.nl
Kraakman Perfors BV kraakman.jd-dealer.nl
Gemeente Hoorn www.hoorn.nl
Gemeente Medemblik www.medemblik.nl/
G.C. van Balen Blanken Holding b.v. www.nienaber.nl
Administr.kantoor Van Dolder www.vandolder.nl
Ooteman Paardensport www.ooteman.nl
J. van der Sluis BV www.vandersluisbv.nl
Flynth adviseurs en accountants www.flynth.nl
Gemeente Koggenland www.koggenland.nl
Holland Jersey hollandjersey.com
Agri Top BV  
Agrifirm Feed www.agrifirm.com/feed
De Dijken Agrarische Dienstverlening www.dedijken.nl
Lauko Udder Comfort lauko-comfort.nl
Vroegop Horse Care Facebook pagina
AB Vakwerk www.abvakwerk.nl
PakDeZon www.pakdezon.nl
Van Benthem Diervoeders www.vbvoer.nl
Loonbedrijf Fa. van Gaalen www.loonbedrijfvangaalen.nl
Bos Rubber www.bosrubber.nl
AgriTeam Makelaars B.V. www.agriteam.nl
Piet Schipper Bemiddeling www.pietschipper.nl
Melktechniek Noord Holland www.melktechniek.com
Vis mechanisatie www.vismechanisatie.nl
Gemeente Hollands Kroon www.hollandskroon.nl
Veekro bedrijfswagens www.veekro.nl
CONO Kaasmakers www.beemsterkaas.nl
Obdam Mechanisatie b.v. www.obdammechanisatie.nl
Mech. en lasbedrijf Rene Zonneveld www.renezonneveld.nl
LMB Haan BV www.lmbhaan.nl
De Nijborg Agri bv www.nijborgagri.nl
Asjes BV www.asjes.nl
STIVAS stivasnh.nl
Reproplus KI-service & Spermahandel www.reproplus.nl
Gebrs. Fuite BV www.fuite.nl
WLTM Makelaardij www.wltm.nl
H3 Landelijk Vastgoed www.h3.nl
Dierenartspraktijk Winkel www.wwwv.nl
AOC-Clusiuscollege www.clusius.nl
Agri Plastics Nederland agri-plastics.nl

Logo’s van onze sponsoren

Klik op de pijltjes om de voorstelling sneller te laten gaan. Klik op de afbeelding om naar de website van de sponsor te gaan.