Programma 2017, voor Ring 1 en Ring 2.

DAGINDELING OPMEER 2018

  • 08.30 uur Tuigpaarden, kleine limietklasse
  • 08.45 uur Hackney’s, kleine maat kleine limietklasse
  • 09.00 uur Concours éénspannen Tuigpaarden Fries Ras, limietklasse
  • 09.15 uur Concours éénspannen Tuigpaarden, grote limietklasse
  • 09.30 uur Concours éénspannen Hackney’s, grote maat grote limietklasse
  • 09.45 uur Friezen Nieuwlingencompetitie
  • 10.00 uur Parcours verkennen Win or Lose klasse L
  • 10.10 uur Springen klasse L: Win or Lose
  • 10.30 uur Officiële Opening
  • 10.50 uur Concours éénspannen Hackney’s, kleine maat ereklasse
  • 11.05 uur Concours éénspannen Tuigpaarden Fries Ras, ereklasse
  • 11.20 uur Concours éénspannen Tuigpaarden, ereklasse
  • 11.35 uur Concours Hackney’s, damesklasse
  • 11.50 uur SHOW: SCHAPEN DRIJVEN DOOR TEAM ERIK GROOT
  • 12.10 uur Concours tweespannen Tuigpaarden, ereklasse
  • 12.25 uur Parcours verkennen Win or Lose klasse M
  • 12.35 uur Springen Win or Lose klasse M
  • 12.55 uur SHOW: DRESSUURCLINIC BRITT DEKKER
  • 13.15 uur Concours Tuigpaarden gereden door dames
  • 13.30 uur Concours éénspannen Hackney’s ereklasse grote maat
  • 13.50 uur SHOW: “NOVITEITENPARADE
  • 14.05 uur SHOW: DINO EXPERIENCE (i.p.v. rundveedefilé)
  • 14.30 uur NK: Friezen Damesklasse
  • 14.50 uur NK: Tuigpaarden Tandem
  • 15.10 uur Parcours verkennen Win or Lose klasse Z & ZZ
  • 15.20 uur Springen klasse Z & ZZ: Win or Lose
  • 15.40 uur SHOW: DEMONSTRATIE VIERSPANNEN IJSBRAND CHARDON
  • 16.00 uur Regionaal Kamp: Eénspannen Tuigpaarden gereden door dames
  • 16.20 uur Huldiging der Kampioenen
  • 16.30 uur Concours Hackneys Tweespannen kleine en grote maat
  • 16.45 uur Concours tweespannen Tuigpaarden Fries Ras, ereklasse
  • 17.00 uur SHOW: TUIGPAARDENSHOW
  • 17.15 uur Sluiting

Ring 2

  • 08.20 uur Parcours verkennen klasse L
  • 08.30 uur Springen klasse L
  • 10.00 uur TPW kleine limietklasse
  • 10.15 uur Parcours verkennen klasse M
  • 10.25 uur Springen klasse M (1e deel)
  • 10.55 uur TPW grote limietklasse
  • 11.10 uur Springen klasse M (2e deel)
  • 11.40 uur SHOW: DRESSUUR ELLY OLIVIER
  • 12.00 uur TPW éénspan open klasse
  • 12.20 uur SHOW: DRESSUURSHOW LAVITANA
  • 12.50 uur Parcours verkennen klasse Z
  • 13.00 uur Springen klasse Z
  • 14.00 uur TPW tweespannen open klasse
  • 14.15 uur Parcours verkennen klasse ZZ
  • 14.25 uur Springen klasse ZZ
  • 14.55 uur SHOW: SPORTPONYCLUB WOGMEER
  • 15.20 uur TPW competitie
  • 15.35 uur Parcours verkennen klasse B
  • 15.45 uur Springen klasse B
  • 17.15 uur Sluiting

 Klik voor een vergroting

Klik voor een vergroting