Programma 2019, voor Ring 1 en Ring 2.

DAGINDELING OPMEER 2019

  • 08.30 uur Tuigpaarden Kleine Limietklasse
  • 08.45 uur Hackney’s Kleine Limietklasse kleine maat
  • 09.00 uur Friezen Eénspannen Limietklasse
  • 09.15 uur Tuigpaarden Grote Limietklasse
  • 09.30 uur Hackney’s Grote Limietklasse grote maat
  • 09.45 uur Friezen Tweespannen
  • 10.00 uur Parcours verkennen Win or Lose klasse L
  • 10.10 uur Springen klasse L: Win or Lose
  • 10.30 uur Officiële Opening
  • 10.50 uur Hackney’s Eénspannen Ereklasse kleine maat
  • 11.05 uur Friezen Damesklasse
  • 11.20 uur Tuigpaarden Damesklasse
  • 11.35 uur Hackney’s Damesklasse
  • 11.50 uur SHOW: STAL WARNAAR
  • 12.10 uur Tuigpaarden Tweespannen Ereklasse
  • 12.25 uur Parcours verkennen Win or Lose klasse M
  • 12.35 uur Springen Win or Lose klasse M
  • 12.55 uur SHOW: HORSEBOARDING
  • 13.15 uur SHOW: “NOVITEITENPARADE
  • 13.30 uur Rundveedefilé
  • 13.55 uur Tuigpaarden Regio M/W/Z Damesklasse Kampioenschap
  • 14.15 uur Ereklasse kampioenschap Friezen
  • 14.35 uur Tuigpaarden 5-jarigen Kampioenschap
  • 14.55 uur Hackney’s Tweespannen kleine en grote maat, ereklasse
  • 15.10 uur SHOW: THEO HANZON DRESSUUR
  • 15.35 uur Parcoursverkennen Win or Lose Klasse Z + ZZ
  • 15.45 uur Springen: Win or Lose Klasse Z + ZZ
  • 16.20 uur KNHS Ereklasse Kampioenschap
  • 16.40 uur Huldiging der Kampioenen
  • 16.55 uur Friezen Tandem
  • 17.10 uur Hackney’s klavertje drie
  • 17.25 uur Sluiting

Ring 2

  • 08.20 uur Parcoursopbouw & parcoursverkennen klasse L
  • 08.30 uur Springen klasse L
  • 10.00 uur TPW Kleine Limietklasse
  • 10.15 uur Parcoursopbouw & parcoursvekennen klasse M
  • 10.25 uur Springen klasse M (1e deel)
  • 10.55 uur TPW grote limietklasse
  • 11.10 uur Springen klasse M (2e deel)
  • 11.40 uur TPW Enkelspan Open Klasse
  • 11.55 uur Springen Klasse M (3e deel)
  • 12.10 uur SHOW: KAASDRAGERS
  • 12.30 uur Hackney’s Eénspannen grote maat open klasse
  • 12.45 uur TPW Tweespannen Open Klasse
  • 13.00 uur SHOW: ROOFVOGELSHOW
  • 13.15 uur Parcoursopbouw & parcoursverkennen Klasse Z
  • 13.25 uur Springen Klasse Z
  • 14.25 uur SHOW: HORSEBOARDING
  • 14.45 uur Parcoursopbouw & parcoursverkennen Klasse ZZ
  • 14.55 uur Springen Klasse ZZ
  • 15.25 uur Tuigpaarden Tweespan Limiet
  • 15.40 uur Parcoursverkennen Klasse B
  • 15.50 uur Springen klasse B
  • 17.20 uur Sluiting

 Klik voor een vergroting

Klik voor een vergroting